
Срібні сережки-гвоздики Довгі ланцюжки, вишукані вечірні сережи, срібло 925 проби
- В наявності 2 од.
- Код: 101685
2 782 ₴
+380 (95) 036-89-90
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики виробу:
- Загальна довжина сережки 10 см.
- Спереду сережка має акуратний гвоздик із гладенькою кулькою діаметр 6 мм.
- Ззаду до застібки кріпляться довгі витончені ланцюжки 11 шт., красиво спадають за мочкою вуха та ефектно рухаються під час ходьби.
- За бажанням ланцюжки можна зняти й носити сережки окремо, в комплекті 6 шт силіконових заглушок.
- Вага: 4.9 г.
Інформація про срібло:
- На прикрасі стоїть проба s925. У міжнародному форматі буква s означає silver.
- Є бірка з пломбою, на якій зазначено, що прикраса складається зі срібла + родій та її вага.</li> <li>Також зазначено, що країна-виробник Таїланд.
- Прикраса дуже якісна, не темніє.
- Кожна деталь акуратно виконана.
- Срібло протестовано в Україні ювеліром за допомогою реактиву хромпік.
- Чиститься звичайним розчином мила з водою.
- Гарантія на виріб 6 місяців
Подарункова упаковка:
- Відправляється у брендованій дерев'яній подарунковій упаковці. Підкладка із деревної стружки. Захистить виріб і при транспортуванні та у подальшому використанні. Прикраси зі срібла дуже зручно в ній зберігати, якраз буде дотримано всіх правил зберігання ювелірних виробів зі срібла. Такі як: темне місце + індивідуальне зберігання + захист від окиснення. Коробочка компактна та зручна у використанні. Як вона виглядає, можна подивитися у фотографіях товару.
- У вас є можливість придбати серветку для срібла. Вона полірує та забезпечує тривалий захист прикраси. Швидке та зручне рішення для догляду та очищення срібла. Серветка очищає наліт, надає блиску, зберігаючи вироби у кращому вигляді.
- І звичайно ж сама посилка буде надійно упакована нами і ви не оплачуватимете за упаковку товару поштою.
- У підсумку, ви отримуєте готове рішення подарунка дорогій вам людині (собі чи ні).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Таїланд |
| Вид виробу | Сережки-цвяшки (Пусети) |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 4.9 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 782 ₴









